Szukaj certyfikowanego partnera!

Pomponazzi to bardzo wymagająca powłoka, która odpowiednio nałożona potrafi osiągać wartości nawet kilkudziesięciu micronów.

Nasi partnerzy to wykwalifikowani detailerzy z odpowiednim doświadczeniem, tylko tacy specjaliści mogą pracować z Pomponazzi

więcej
Pomponazzi - zabezpiecz lakier

Zabezpiecz lakier!

Głównym zadaniem jest ochrona przed micro zarysowaniami, odbarwieniami, zmatowieniami lakieru oraz skutkami działania środowiska naturalnego (kwaśne deszcze, owady, soki z drzew, resztki po ptasich odchodach).

Trwałość powłoki to około 3-5 lat lub nawet dożywotnio w ramach kompleksowego systemu konserwacji.

Wszystkie te właściwości skutkują idealnym lustrzanym odbiciem lakieru, wypieraniem brudu i wody, mniejszą częstotliwością mycia

Pomponazzi - zabezpiecz lakier

Zabezpiecz felgi!

Powłoka Pomponazzi jest odporna na temperatury powyżej 700°C przez co idealnie nadaje się do zabezpieczenia Twoich felg.

Pomaga na długo utrzymać znakomity wygląd, pył z klocków hamulcowych i inne zanieczyszczenia drogowe nie przylegają na stałe do felgi, a mycie ich to czysta przyjemność.

Pomponazzi - zabezpiecz lakier

Zabezpiecz szyby!

Ochrona szyb to przede wszystkim jazda w deszczu bez włączonych wycieraczek.

Powłoka tworzy tzw. niewidzialną wycieraczkę, dzięki której woda idealnie spływa z przedniej szyby, ale także zwiększa łatwość czyszczenia szyb w codziennej pielęgnacji.

Pomponazzi - zabezpiecz lakier

Zabezpiecz plastiki i gumy!

Powłoka zatrzymuje 99% promieniowania UV dzięki czemu elementy gumowe i winylowe nie blakną.

Ponadto wykończenie uszczelek i nielakierowanych elementów plastikowych znacząco poprawia ich wygląd.

Pomponazzi - zabezpiecz lakier

Zabezpiecz skórę!

Dzięki nanotechnologii powłoka chroni Twoją skórę i nie zamyka jej porów, dzięki temu skóra oddycha i jest skutecznie chroniona przed brudem i wysychaniem.